top of page

O Petře

o paničce Jóži

118344448_10220113235633468_3672245530478062021_n_edited.png

Než vám budu vyprávět o paničce Petře, řeknu vám nejdříve o prapaničce Kateřině Motejzíkové- mamince Petry. Právě ona je ta, kdo s tím vším začal. Právě ona je majitelkou a zakladatelkou Salonu Anjuli, ve kterém se panička Petra vše naučila. Kromě maminky Katky a paničky Petry v Anjuli stříhá také Lucka-sestra Petry.

  Anjuli je už téměř 30let fungující salon, ve kterém se upravují pejskové všech plemen i jejich kříženci, ale hlavě je to místo, kde vás kamarádi mají všechny rády, místo, kde se nejen profesionálně postarají o naše kožíšky, ale především nás každého berou jako malou (někdy i větší) čtyřnohou osobnost. Holky v Anjuli se vždycky snaží nejen, aby nám to slušelo, ale také aby úprava netrvala zbytečně dlouho, nebyla nám nepříjemná a naši páníčci byli se službymi spokojení a nebáli se nás holkám svěřit.

 Moje panička Petra v salonu Anuji vyrůstala, po škole tady psala úkoly, o prázdninách brigádničila jako mazlič, fénovač, česač a česem i jako střihač. Když se rozhodla, že se stane opravdovým střihačem, vzala si ji Katka a Lucka (ta se stala střhačem o něco dřív) do parády a naučila ji všechna ta kouzla, která se v salonu dějí. Pro všechny holky z Anjuli je samozřejmostí používání kvalitní psí kosmetiky, nejlepšího vybavení, preciznost a vřelý přístup k zákazníkům. To vše jsme připraveni nabídnout i v novém Salonu Jóža tady v Křižatkách.

  Panička Petra je kromě střihačky taky maminkou dvou štěňat-Nikolky a Míši, a manželkou pandy Michala. Celá moje lidská rodina se do provozu salonu aktivně zapojuje. Petra stříhá, Michal opravuje, buduje a občas i přiběhne zvednou psí obry do vany. Nikolka rozumí instagramu a malá Míša je nejlepší mazlič pod sluncem! To víte, je důležité dobře rozdat úkoly tak, aby na vás moc práce nezbylo...mám to pevně v packách!

                                                                                                 ..vaše Jóža

O Petře: About
bottom of page